KONST / Litografier / Färglitografi 8938153
nr 893 8153
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi , Bengt Landin (f. 1933), signerad 1972, 50/75, 66x50
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 maj 2014
kl 20:52:41
12/5 09:11:32
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin